"Wypadek drogowy na DW 794 w Pilicy"

18 maja 2013 roku o godzinie 11.35 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu zadysponowało jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Pilica do wypadku drogowego, do którego doszło na drodze DW 794 w Pilicy.

Wypadek drogowy w Pilicy - 18.05.2013r.  Wypadek drogowy w Pilicy - 18.05.2013r..  Wypadek drogowy w Pilicy - 18.05.2013r...

Kilka minut po alarmie zastęp VW LT 46 – SLRt wyjechał do działań ratowniczych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono na drodze DW 794 wypadek dwóch samochodów osobowych: volkswagen golf II i volkswagen golf III. Jedna osoba poszkodowana w wyniku wypadku została  zabrana przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Powiatowego w Zawierciu przed przybyciem Straży Pożarnej. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, pomocy Policji w kierowaniu ruchem. Po zakończeniu czynności przez Policję przystąpiono do zmywania  i neutralizacji plam oleju oraz uprzątnięcia pozostałości powypadkowych.

W działaniach uczestniczyły następujące służby:

  • OSP Pilica – 1×6
  • Policja – 2×2
  • Zespół Pogotowia Ratunkowego – 1×3
  • Pomoc Drogowa – 2×2 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s