"Wypadek drogowy w Pilicy na ul. Żarnowieckiej"

29 lipca 2013 roku o godzinie 22.36 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Pilica została zadysponowana przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu do wypadku drogowego, do którego doszło w Pilicy na ul. Żarnowieckiej.

Wypadek drogowy w Pilicy (new) Wypadek drogowy w Pilicy. (new) Wypadek drogowy w Pilicy.. (new) Wypadek drogowy w Pilicy... (new)

Kilka chwil po alarmie do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy OSP Pilica VW LT 46 – SLRt i Jelcz GCBA 6/32. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono wypadek drogowy samochodu osobowego marki Skoda Felicia, który znajdował się w przydrożnym rowie. Osoba poszkodowana znajdowała się poza pojazdem.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu dopływu prądu oraz udzieleniu poszkodowanemu pierwszej pomocy przedlekarskiej i przekazaniu go Zespołowi Pogotowia Ratunkowego. Osoba poszkodowana została zabrana do Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Następne działania polegały pomocy Policji w kierowaniu ruchem.

W działaniach uczestniczyły następujące służby:

  • JRG Zawiercie – 1×6
  • OSP Pilica – 2×9
  • OSP Wierbka – 1×6
  • Zespół Pogotowia Ratunkowego – 1×3
  • Policja – 1×2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s