“Wypadek drogowy w miejscowości Szyce”


26 maja 2014 roku o godzinie 17.45 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu zadysponowało jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Pilica do wypadku drogowego do którego doszło między miejscowościami Szyce, a Siadcza.

01-Wypadek w miejscowości Szyce1   04-Wypadek w miejscowości Szyce3   07-Wypadek w miejscowości Szyce7   10-Wypadek w miejscowości Szyce10

O godzinie 17.51 zastęp OSP Pilica wyjechał do działań ratowniczych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono wypadek samochodu dostawczego Renault Trafic i traktora Bruder. Samochód dostawczy znajdował się na boku w poprzek jezdni, a osoby podróżujące znajdowały się poza pojazdami.

Na miejscu obecny był Zespół Pogotowia Ratunkowego, który udzielał pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym, w tym dziecku. Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala przez Zespół Pogotowia Ratunkowego.

Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu prądu w rozbitym samochodzie. Po zakończeniu czynności przez Policję przystąpiono do zmycia płynów eksploatacyjnych z drogi, uprzątnięciu pozostałości powypadkowych oraz pomocy w załadunku rozbitego pojazdu na lawetę.

W działaniach uczestniczyły następujące służby:

  • JRG Zawiercie – GBA 2,5/25/4
  • OSP Pilica – SLRt
  • OSP Szyce – GBA 3/16/4
  • Zespół Pogotowia Ratunkowego – 1×3 
  • Policja – 3×5
  • Pomoc Drogowa – 1×1

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s