“Kolizja drogowa na DW 794 w Pilicy”

W dniu 24 lipca 2014 roku o godzinie 8.15 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu zadysponowało jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Pilica do zabezpieczenia oraz uprzątnięcia miejsca po kolizji drogowej w Pilicy na ul. Krakowskiej.

    02-1   09-3   13-4   05-2

O godzinie 8.22 zastęp OSP Pilica wyjechał do działań. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono kolizję na drodze DW 794 – skrzyżowanie ulic Krakowskiej, 17-go Stycznia i Magdaleny Epstein – dwóch samochodów osobowych Fiata Punto i Forda Mondeo. Na miejscu obecny był Zespół Pogotowia Ratunkowego i patrol Policji.

Osoby podróżujące znajdowały się poza pojazdami. Jedna osoba została zabrana przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Powiatowego w Zawierciu.

Pierwsze działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu prądu w rozbitych samochodach oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym. Po zakończeniu czynności przez Policję przystąpiono do uprzątnięcia z drogi pozostałości powypadkowych i neutralizacji płynów eksploatacyjnych przy pomocy środków chemicznych.  

W działaniach uczestniczyły następujące służby:

  • OSP Pilica – SLRt
  • Zespół Pogotowia Ratunkowego – 1×3
  • Policja – 2×3
  • Pomoc Drogowa – 2×2
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s