„Zabezpieczenie linii energetycznej”

17 czerwca 2016 roku o godzinie 13.50 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu zadysponowało jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Pilica do zabezpieczenia zerwanej linii energetycznej w miejscowości Dobra.

Chwilę po zadysponowaniu przez Stanowisko Kierowania KP PSP zastęp OSP Pilica – GLBM-Rt 0,4/1 wyjechał do działań. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono zerwaną linię energetyczną przebiegającą nad drogą gminną. Działania zastępu Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu przyjazdu Pogotowia Energetycznego.

W działaniach uczestniczyły:

  • OSP Pilica – GLBM-Rt 0,4/1 VW

  • Pogotowie Energetyczne

W czasie zabezpieczenia zerwanej linii energetycznej jednostka zadysponowana do usunięcia powalonego konaru drzewa w miejscowości Dobra oraz sprawdzeniu uszkodzeń na stodole również w miejscowości Dobra.

Działania zastępu OSP Pilica polegały na usunięciu powalonego konaru drzewa oraz na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy właścicielowi w zabezpieczeniu uszkodzonego dachu na stodole.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s