„Kolizja dwóch samochodów osobowych w Pilicy”

16 października 2017 roku o godzinie 8.23 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu zadysponowało jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Pilica do wypadku dwóch samochodów osobowych w Pilicy na ul. Żarnowieckiej.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Kilka minut po zadysponowaniu przez Dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP zastęp OSP Pilica – GCBA-Rt 5/32 wyjechał do działań ratowniczych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono na drodze powiatowej Nr 1767S wypadek dwóch samochodów osobowych: Ford Focus i VW Golf. Osoby podróżujące znajdowały się poza rozbitymi pojazdami. W związku z tym, że samochody blokowały jeden pas ruchu wprowadzono ruch wahadłowy na czas prowadzonych działań przez zastępy JOP i Policję.
Działania zastępów Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu prądu w rozbitych pojazdach i pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym.
Po zakończeniu czynności przez Policję rozbite samochody zostały usunięte z drogi powiatowej na pobocze. Droga została uprzątnięta z pozostałości powypadkowych i zastępy Straży Pożarnych zakończyły działania i powróciły do swoich baz.

W działaniach uczestniczyły:

  • JRG Zawiercie – GBA 2,5/25/5,5 Renault
  • JRG Zawiercie – SLRt Iveco Daily
  • OSP Pilica – GCBA-Rt 5/32 MAN
  • Policja – 2×4
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s